Blíží se tradiční Vánoční moštování

Rok se s rokem sešel, a je tu opět Vánoční moštování, které se koná letos již po jedenácté. Tradičně ho pořádají zahrádkáři z Klatov ve spolupráci s celou řadou organizací včetně té naší. Máte-li chuť na čerstvý mošt nebo na dobroty z regionu, udělejte si dopoledne v sobotu 16. prosince chvilku času a přijďte si do moštárny (Šmilovského 124) užít předvánoční atmosféru.

Prosincový Dobrý, až velmi dobrý večer bude na cestovatelské téma

Srdečně zveme všechny zájemce na prosincovou besedu z cyklu “Dobrý, až velmi dobrý večer”, tentokráte na téma "Vietnam - noční bary, veřejné záchodky, příroda". Hostem budou Miroslav Jiřík, Jan Hrdina a Václav Štich.

Digitální technologie pro výuku i zábavu jsme představili v rámci Týdne pro Digitální Česko

Obecně prospěšná společnost Úhlava ve spolupráci s EUROPE DIRECT Klatovy uspořádala dvě akce v rámci Týdne pro Digitální Česko - první pro seniory a druhou pro učitele informatiky. Záštitu nad pořádáním akcí převzal Ivan Bartoš, místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj ČR.

Vánoční dezerty a dorty (cukrářský kurz) - nový nedělní termín

Z důvodu velkého zájmu přidáváme kurz Vánoční dezerty a dorty i na neděli 17. 12. 2023. Zájemce čeká příprava cukrářských výrobků s vánoční tématikou, perníkových těst, slavnostních dortů...

Darujte (nejen) na Vánoce zážitky v podobě cukrářských a kuchařských kurzů „Na Zemědělce“

Chcete udělat radost vašim blízkým hezkým dárkem? Máme pro Vás tip na den plný zážitků a dobrot.
Ve spolupráci se Střední školou zemědělskou a potravinářskou Klatovy jsme na jaro 2024 opět připravili další oblíbené cukrářské a kuchařské kurzy.

ISPOP 2024 - plnění ohlašovacích povinností v oblasti ŽP (webinář)

Pozvánka na webinář k plnění ohlašovacích povinností v oblasti životního prostředí elektronického systému ISPOP v roce 2024. Bude se konat dne 16. ledna 2024, od 9 hodin, v online formě, se zkušenými lektory Ing. Zdeňkem Fildánem a Ing. Pavlem Machálkem.

Zákon o evidenci obyvatel v platném znění (webinář)

Další prosincový vzdělávací program pro obce bude webinář na téma Zákon o evidenci obyvatel v platném znění, s lektorkou Ing. Janou Kovačovou, a to v úterý 12. 12. 2023 od 9 hodin, v online formě.

(Dez)informace a mediální gramotnost - pozvánka na workshop pro seniory

Seniorům je určen workshop (Dez)informace a mediální gramotnost, který se koná ve Vzdělávacím centru Úhlava, o.p.s. ve čtvrtek 30. listopadu od 13:30 hod. Z důvodu omezené kapacity je přihlášení nutné. Spolupořádá EUROPE DIRECT Klatovy a Zvol si info z.s.

Zapojíme se do Týdne pro Digitální Česko - jste srdečně zváni!

Říkají Vám něco pojmy: 3D technologie, VR a AR (virtuální a rozšířená realita), výukové roboty, drony, 360° kamera, umělá inteligence (AI)? Chcete se o tom dozvědět více? Zapojili jsme se do celostátního Týdne pro Digitální Česko a na pondělí 20. a úterý 21. listopadu jsme připravili dvě akce. Přijďte!

Pozvánka na besedu Patagonie – země na konci světa

Zveme všechny příznivce cestování a zeměpisného poznávání na zajímavou besedu o zemi, která se nachází na nejzazším výběžku Jižní Ameriky, o úžasném koutě světa plném nevšedních přírodních krás.


  1/30    [další]    [poslední]         přejít na:   
 
 
 
 
 
 
 
 Chcete dostávat novinky?
Zaregistrujte se:


Úhlava o.p.s. - www.uhlava.cz

 
Úhlava o.p.s.
 
© 2016 - 2022 Úhlava o.p.s. | design: Hanja.eu | © web: CompAct IT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
/* PRO SEZNAM START*/ /* PRO SEZNAM END */